Zestaw na start kawa 4 x 250g Mel's Coffee ziarno

Zestaw na start kawa 4 x 250g Mel's Coffee ziarno

ZESTAW NA START to zestaw naszych czterech flagowych mieszanek kawy na każdą porę dnia! W skład zestawu wchodzą 4 najwyższej jakości aromatyczne świeżo palone kawy z różnych zakątków świata! Odpowiednie zarówno do espresso, dużych kaw z ekspresu oraz kaw mlecznych. Nie wiesz, które nuty smakowe najlepiej przypadną Ci do gustu? ZESTAW NA START potraktuj jak zabawę w porównywanie kaw i wybierz swojego ulubieńca! ZESTAW NA START to również wspaniały pomysł na prezent! W ZESTAWIE SIĘ OPŁACA: 3 + 1 kawa GRATIS!

 

Zestaw zawiera 4 kawy: 

HOUSE BLEND - Mieszanka kaw najwyższej jakości, stworzona z myślą o czerpaniu radości z życia i celebracji codzienności. Idealnie sprawdzi się jako klasyczne espresso przygotowane w ekspresach ciśnieniowych, kawiarce oraz we wszystkich metodach przelewowych. Łagodna kwasowość, karmel, migdały, kakao.

BRAZIL MOGIANA - W smaku wyczuwalna jest mleczna czekolada, orzechy laskowe oraz bardzo delikatna kwasowość. Idealnie pasuje do klasycznych kaw mlecznych, takich jak latte czy cappuccino. Po dodaniu mleka pojawiają się nuty pralin i karmelu.

KOLUMBIA MEDELLIN - W smaku na pierwszy plan wybija się gorzka czekolada z dodatkiem owoców. Po dodaniu mleka zyskuje na karmelowej słodyczy. 

NUOVO CLASSICO - Włoska mieszanka łączy w sobie słodycz kaw z Brazylii, Gwatemali oraz wyrazistość wysokiej jakości Robusty z Indii. W smaku gorzka czekolada, orzechy włoskie oraz słodycz karmelu.

    115,00 złCena