Waga Acaia Pearl White Biała

Waga Acaia Pearl White Biała

Acaia Pearl to przyciągająca wzrok nowoczesna elektroniczna waga przeznaczona do przelewowych metod parzenia. Jej minimalistyczne wzornictwo sprawia, że sprawdzi się w kawiarni jak i w domowej kuchni. Acaia Pearl jednocześnie zważy kawę, odmierzy czas oraz połączy się ze smartphonem. 

 

Minimalistyczny design: 
Nowoczesny projekt i użycie wysokiej jakości materiałów już przy pierwszym kontakcie z wagą sygnalizuje nam, że mamy do czynienia z produktem premium.. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości gładkiego tworzywa sztucznego. Dzięki odpowiednim wymiarom (160mm x 160mm x 32mm), na wadze mieszczą się różnego rodzaju akcesoria do alternatywnych metod parzenia.

Funkcje:
Czas i waga wskazywane są na wyświetlaczu LCD. Odczyt jest bardzo szybki (20ms) a dokładność do 0.1 grama zapewnia precyzję, a zakres pomiaru do 2000 gramów pozwala na szerokie zastosowanie urządzenia. Waga obsługiwana jest w wygodny sposób za pomocą dwóch przycisków na płytce dotykowej.

Wagę połączyć można ze smartphonem, na którym przy użyciu dedykowanej aplikacji znacznie poszerzamy funkcjonalność wagi. 

 

  • Inne

    Kolejną zaletą jest ładowanie urządzenia przez port USB - eliminuje to problem zużytych baterii  zapewnia działanie do 30 godzin na jednym ładowaniu.

  • W zestawie znajdziesz:


    - Waga Acaia Pearl
    - przewód micro-USB
    - Acaia Aerial - nakładka odporna na wysokie temperatury

790,00 złCena