Hario plastikowy Drip V60-02 Biały

Hario plastikowy Drip V60-02 Biały

Hario V60-02 to japońskiej produkcji dripper, który pozwala na wydobycie z kawy tego co najlepsze. Rozmiar 02 pozwala na jednorazowe zaparzenie 300 – 500 ml kawy. Wersja plastikowa to najmniej kosztowny wybór wśród dripperów V-60. Mimo to, nie ustępuje on pozostałym wersjom w kwestii doznań smakowych. Ponadto, wykonanie z tworzywa sztucznego zapewnia wytrzymałość i wygodę jeśli chcemy użyć Hario V-60 w podróży. 

 

Do przygotowania kawy w V60 potrzebujemy świeżo palonej kawy, odpowiedniego filtra, dzbanka lub serwera, oraz wagi. Filtr umieszcza się w dripperze, który stawiamy na naczyniu, z którego będziemy serwować kawę. Przygotowanie naparu zajmuje jedynie 3 - 4 minuty. Ogromną zaleta tej metody jest łatwość czyszczenia. Po użyciu wystarczy usunąć filtr oraz spłukać dripa pod bieżącą wodą lub umyć w zmywarce.

 

Hario w tłumaczeniu oznacza „Król Szkła,” co doskonale odzwierciedla dobytek firmy. Marka została założona w 1921 roku i od tego czasu tworzy najwyższej jakości produkty ze szkła, ceramiki i metalu. Proces produkcji odbywa się w Japonii, przy zachowaniu dbałości o środowisko.

    29,00 złCena