Hario ceramiczny Drip V60-02 Biały

Hario ceramiczny Drip V60-02 Biały

Hario V60-02 to japońskiej produkcji ceramiczny dripper, który pozwala na wydobycie z kawy tego co najlepsze. Rozmiar 02 pozwala na jednorazowe zaparzenie 300 – 500 ml kawy. Wersja ceramiczna dostępna jest w kilku kolorach i charakteryzuje się  bardzo dobrym poziomem retencji ciepła.

Stożkowa forma oraz specjalne żłobienia po wewnętrznej stronie drippera zapewniają doskonały przepływ wody i idealną ekstrakcję kawy.

Do przygotowania kawy w V60 potrzebujemy świeżo palonej kawy, odpowiedniego filtra, dzbanka lub serwera, oraz wagi. Filtr umieszcza się w dripperze, który stawiamy na naczyniu, z którego będziemy serwować kawę. Przygotowanie naparu zajmuje jedynie 3 - 4 minuty. 

Ogromną zaleta tej metody jest łatwość czyszczenia. Po użyciu wystarczy usunąć filtr oraz spłukać dripa pod bieżącą wodą lub umyć w zmywarce.

Hario w tłumaczeniu oznacza „Król Szkła,” co doskonale odzwierciedla dobytek firmy. Marka została założona w 1921 roku i od tego czasu tworzy najwyższej jakości produkty ze szkła, ceramiki i metalu. Proces produkcji odbywa się w Japonii, przy zachowaniu dbałości o środowisko.

 • Informacje o produkcie:

  Producent: Hario
  Kolor: biały
  Tworzywo: ceramika
  Szerokość: 14 cm
  Wysokość: 10,2 cm
  Średnica: 12 cm
95,00 złCena